5 adet LC/UPC Dubleks OM1 Multimode (62.5/125) Fiber Loopback Modülü

  • Birim Tipi: Paket
  • Paket Boyutu: 16cm x 11cm x 5cm (6.30in x 4.33in x 1.97in)

₺112.84
Stok durumu: Stokta var
Bir arkadaşına tavsiye et

Açıklama

OM1 Multimode 62.5/125 Fiber Loopback Modülü LC Konnektörü Fiber Döngü geri dönüş medya sağlamak için tasarlanmıştır yama için bir fiber optik sinyal; tipik olarak fiber optik test uygulamaları veya ağ restorasyonlar için kullanılır. test uygulamaları için, the loopback sinyal bir sorun teşhis için kullanılır. bir gönderme loopback testi ağ ekipmanları için, bir kerede, bir sorun izole için bir tekniktir.
Fiber Loopback abosolutely ekonomik bir çözüm olduğunu fiber optik test uygulamaları bir dizi için.
CICVCHC Tek Modlu Optik Fiber Iletişim Mağaza çeşitli tedarik ve Multimode Fiber Optik Loopback Kabloları, ST dahil hangi farklı konnektörleri ile vardır, SC, FC, LC, MU, MTRJ vb Her kablo göndermeden önce test işlevsel olduğunu ve bir ömür boyu garanti ile kaplıdır. anahtar Özellikleri kullanılan Multimode 62.5/125 Fiber Test Uygulama 100% Işlevsel göndermeden önce test dubleks olarak yerleştirilmesi kolaylığı ve doğruluk klipler konnektörler birlikte tutun 8 inç standart uzunluk (Özel uzunluğu istek üzerine de mevcuttur) ömür boyu Garanti uygulamalar R & D Fiber labs telekom test FTTX test özellikler tipi: Loopback Modülü
Fiber: Multimode 62.5/125
bağlayıcı: LC/PC
ceket Tarzı: PVC (Turuncu)
dayanıklılık: 500 döngüleri Üzerinde (

  • Lif Tipi: Multimode
  • Marka Adı: CICVCHC
  • Bağlayıcı Tipi: LC/UPC
  • Uyumlu: Özelleştirilmiş Markalar
  • Ürün Uzunluğu: 20m
  • Model Numarası: P01-005
  • Connector: LC/UPC
  • Buffer Material: PVC
  • Optical Fiber Type: Multimode OM1 (62.5/125)
  • Packing: 5pcs per big poly bag

Etiketler

Etiketler: Ucuz 5 adet LC/UPC Dubleks OM1 Multimode (62.5/125) Fiber Loopback Modülü, Yüksek Kalite 5 adet LC/UPC Dubleks OM1 Multimode (62.5/125) Fiber Loopback Modülü, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Değerlendirmeler